Fare ilaçlama’da Kaliteli ve Güvenilir Hizmet!

Son yıllarda farelerin ekolojik yapılarında meydana gelen değişimlerden dolayı fare ilaçlama ayrı bir önem taşımaya başlamıştır. Gerek fare ebatlarındaki aşırı büyüme gerekse taşıdıkları virüs ve hastalıklardaki değişkenlik fare ilaçlama yöntemlerinde de değişik metodlar kullanmayı zorunlu kılmıştır.

Hatalı fare ilacı kullanımı ile yapılan fare ilaçlama yöntemlerinde maalesef farelerin insanlar tarafından ulaşılamayan alanlarda ölmesi neticesinde kurtlanma ve koku problemleri ortaya çıkmaktadır. Bu da ev ya da iş yerimizde tadilat yapılması zorunluluğu doğurmakta buna bağlı olarak çok yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalınmaktadır. Bu yüzden fare ilaçlama öncesinde ön keşif yapılması bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Fare ilaçlamaya karar vermeden önce farelerin anatomileri hakkında kısaca ön bilgi edinelim. Fare türlerini yakından incelediğimizde fare ilaçlama sorunlarınızda neden profesyonel yardım alınması gerektiğini daha iyi anlayabiliriz. Fareler insanların yaşadıkları alanlara geldikleri ortamda bulunan tüm mikropları taşıyan bu ortamlarda gezindiklerinde ise üzerlerindeki haşere ve mikropları salya ve dışkıları ile insanların yaşam alanlarına bırakan bulundukları ortamdaki kemirilebilir tüm eşyaları kemirerek maddi hasarlarda verebilen kemirgen grubu üyesidir.

Fare İlaçlama Yaptırmadan Önce Keşif Talep Ettiniz Mi?

Fare ilaçlama yaptırmadan önce mutlaka ilaçlama yapılacak olan alanın ön keşif personelleri tarafından incelenmesi ve farelerin yuvalanma alanları ile yürüyüş yollarının önceden tespit edilmesi gerekmektedir. Ön keşif yapılmadan fare ilaçlama yapılması hem zaman hem de maddi kayıplara yol açmaktadır.

Fare ilaçlama sorunlarında hızlı ve garantili çözüme ulaşmak için mutlaka ön keşif talep ediniz. Konusunda uzman keşif personellerimiz tarafından ücretsiz keşif olanaklarımızdan yararlanmak için Yakamoz İlaçlama Danışma Hattını arayınız.

Deneyimli ekibimiz ve profesyonel kadromuz her türlü sorununuza çözüm bulmak için telefonunun ucunda sizleri beklemektedir. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Siz isteyin biz sorununuzu çözelim.

YAKAMOZ İLAÇLAMA DANIŞMA HATTI

İSTANBUL AVRUPA: 0212 6541855,   İSTANBUL ANADOLU: 0216 6803686